Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Цртање » Графитен лакиран молив ROGRESSO - изберете дебелина


        

Графитен лакиран молив ROGRESSO - изберете дебелина

графитен лакиран молив

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8911
Производител: KOH-I-NOOR
Изберете графитен молив
Цена without Tax : 33 мкд
Цена including Tax (18 %):
39 мкд

into the basket:
  парче  
ZTE0NDJl