Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Рафија природна 50gr - изберете боја


        

Рафија природна 50gr - изберете боја

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBCF90
Производител: Faber Castell
Изберете боја на рафија природна 50gr
Цена without Tax : 72 мкд
Цена including Tax (18 %):
85 мкд

into the basket:
  парче  
MWYxYTRiNz