Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Сликарски платна » Платно во ролна за големо површинско печатење - 30 m


        

Платно во ролна за големо површинско печатење - 30 m

прибор за плотер печатар

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: VLRplotter
Производител: Artmie
Цена without Tax : 8,466 мкд
Цена including Tax (18 %):
9,990 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

OTgwYjhlYm