Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Прибор за техничко цртање » Професионален триаголен линијар LENIAR 45° / 25 cm


        

Професионален триаголен линијар LENIAR 45° / 25 cm

професионален линијар

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN70092
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057700922
Вообичаена цена 289 мкд
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  
ZWViMjE