Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Акрилни медиуми » Професионален течен Pouring медиум ARTMIE 500 ml


        

Професионален течен Pouring медиум ARTMIE 500 ml

Pouring медиум

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: ART38745
EAN code: 8588019716733
Вообичаена цена 406 мкд
Цена without Tax : 228 мкд
Цена including Tax (18 %):
269 мкд

into the basket:
  парче  
YWVjM2