Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Професионален течен медиум Pouring medium Pentart 500 ml


        

Професионален течен медиум Pouring medium Pentart 500 ml

течен медиум 500 ml

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT32919
Производител: PENTART
EAN code: 5997412794595
Вообичаена цена 459 мкд
Цена without Tax : 321 мкд
Цена including Tax (18 %):
379 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NTU3YTYwY