Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Проѕирен лак Pentart сјаен

Чист лак на база на разредувач

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT351
Производител: PENTART
EAN code: PNT351
Изберете волумен на проѕирен лак Pentart sjajnog
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NDhmY2U4M