Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Премаз за грундирање подлога за декоративни бои Dekor Paint - 100 ml


        

Премаз за грундирање подлога за декоративни бои Dekor Paint - 100 ml

боја за подлога pentart

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT22687
Производител: PENTART
EAN code: 5997412752335
Вообичаена цена 189 мкд
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд

into the basket:
  парче  
NTgxMjQ5M