Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Подметнувач за чаши / Животински мотив: слон


        

Подметнувач за чаши / Животински мотив: слон

дрвени производи од шпертплоча

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHPODLOZKA-slon
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500003912
Цена without Tax : 30 мкд
Цена including Tax (18 %):
35 мкд
MGU5OTMxOG