Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Подметнувач за чаши / Животински мотив: мачка


        

Подметнувач за чаши / Животински мотив: мачка

дрвени производи од шпертплоча

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHPODLOZKA-macka
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500003875
Цена without Tax : 30 мкд
Цена including Tax (18 %):
35 мкд
NmI3ODdlZG