Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Подметач за чаши - Животински мотив: овца


        

Подметач за чаши - Животински мотив: овца

производи од иверица

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: MXHPODLOZKA-ovca
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500003899
Цена without Tax : 30 мкд
Цена including Tax (18 %):
35 мкд

into the basket:
  парче  
MjBiM