Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Пластични јајца од препелица 3.5 x 2.5 cm - 24 парчиња


        

Пластични јајца од препелица 3.5 x 2.5 cm - 24 парчиња

јајца од пластика за креативна работа

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPWL-003
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589984491
Цена without Tax : 152 мкд
Цена including Tax (18 %):
179 мкд

into the basket:
  парче  
ZTIxNmR