Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Специјална понуда » Велигден » Пластични јајца и пердуви од препелица / сет


        

Пластични јајца и пердуви од препелица / сет

креативни велигденски производи

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPWL-009
Производител: DP Craft
EAN code: 5907590002887
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

into the basket:
  парче  
MTJmM2Y2Y