Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Цртање » Гума за бришење SOFT во пакување


        

Гума за бришење SOFT во пакување

гума од латекс KOH-I-NOOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN6421018014KD
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539075356
Цена without Tax : 42 мкд
Цена including Tax (18 %):
49 мкд

into the basket:
  парче  
MGI0Y2J