Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Шаблони за сликање » Пластичен шаблон А5 - ѕвезди S33


        

Пластичен шаблон А5 - ѕвезди S33

креативни помагала

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT24112
Производител: PENTART
EAN code: 5997412711875
Цена without Tax : 109 мкд
Цена including Tax (18 %):
129 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZjhhZjU