Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Мастила и тушеви » Пластичен додаток за налив перо


        

Пластичен додаток за налив перо

пластичен додаток KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN3322P01001KS
Производител: KOH-I-NOOR
Цена without Tax : 25 мкд
Цена including Tax (18 %):
29 мкд

into the basket:
  парче  
YmRmZ