Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » FIMO / ФИМО » Пластелин JOVI - 6 бр


        

Пластелин JOVI - 6 бр

Пластелин сет JOVI

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: JOV90/6
Производител: JOVI
EAN code: 8412027001014
Цена without Tax : 97 мкд
Цена including Tax (18 %):
115 мкд

into the basket:
  парче  
ZDVmNTU5