Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Моделирање » Пластелин 5 бои 100g


        

Пластелин 5 бои 100g

пластелин KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: KHN13171300000
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540015471
Цена without Tax : 50 мкд
Цена including Tax (18 %):
59 мкд

into the basket:
  парче  
YTMyMmF