Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби прибор » Разно » Пипети Ecoline сет од 3 производи


        

Пипети Ecoline сет од 3 производи

Пипети Royal Talens Ecoline

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL91840080
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079378592
Цена without Tax : 140 мкд
Цена including Tax (18 %):
165 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZTYxY