Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Стиропор » Пиле од стиропор 14 cm


        

Пиле од стиропор 14 cm

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDIST-059
Производител: DP Craft
Цена without Tax : 62 мкд
Цена including Tax (18 %):
73 мкд

into the basket:
  парче  
ZjEzZTY0Yz