Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Сетови четки » Phoenix сет ACRYL


        

Phoenix сет ACRYL

3 делен сет за сликање со акрилни бои

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNXA2412
Производител: Phoenix
EAN code: 6932599309308
Цена without Tax : 669 мкд
Цена including Tax (18 %):
790 мкд

into the basket:
  парче  
MzcxYzI