Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Печати » Перничка за печати - изберете димензија


        

Перничка за печати - изберете димензија

перничка за печати KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN070103
Производител: KOH-I-NOOR
Изберете големина на перничката
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

into the basket:
  парче  
MjY2MTJ