Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Структурни пасти/гелови » Паста за шаблон металик Stencil Paste Pentart 50ml


        

Паста за шаблон металик Stencil Paste Pentart 50ml

паста за шаблони PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT294
Производител: PENTART
Изберете боја на металик паста за шаблон
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZGRlMWEzYj