Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Паста за шаблон бисерна Stencil Paste Pentart 50ml


        

Паста за шаблон бисерна Stencil Paste Pentart 50ml

паста за шаблони PENTART

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT2940
Производител: PENTART
Изберете боја на бисерна паста за шаблон
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MmEzNGQ4