Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Паста за ефект на камен Pentart 100 ml - изберете нијанса


        

Паста за ефект на камен Pentart 100 ml - изберете нијанса

камена паста

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTSP297
Производител: PENTART
Изберете нијанса на камена паста Pentart 100 ml
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MjYzNDQ