Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Структурни пасти/гелови » Паста со ефект на трева 100 ml - ефект трева


        

Паста со ефект на трева 100 ml - ефект трева

Паста емитација на тревна површина

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT34743
Производител: PENTART
EAN code: 5997412797220
Цена without Tax : 160 мкд
Цена including Tax (18 %):
189 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

M2JiNTI