Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Текстил и свила » Памучна торба - 32x40cm


        

Памучна торба - 32x40cm

торба за декорирање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT729962
Производител: PENTART
EAN code: 5997412729962
Вообичаена цена 145 мкд
Цена without Tax : 108 мкд
Цена including Tax (18 %):
127 мкд

into the basket:
  парче  
ZjMyNDI4M