Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Ленти, чипки и органза » Памучна самолеплива чипка 1.8 m - White


        

Памучна самолеплива чипка 1.8 m - White

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: DPCDPTA-015
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589977462
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парче  
MGY4NWNhMz