Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби прибор » Ленти, чипки и органза » Памучна самолеплива чипка 1.8 m - Pink


        

Памучна самолеплива чипка 1.8 m - Pink

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPTA-020
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589985498
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парче  
ZDU4ZGUyNz