Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Ленти, чипки и органза » Памучна самолеплива чипка 1.8 m - Mint


        

Памучна самолеплива чипка 1.8 m - Mint

креативен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPTA-019
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589985467
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MTNlZWM0O