Introduction » Хоби прибор » Ленти, гриладини и органза » Памучна лента 1.5cm x 3m - новогодишна елка


        

Памучна лента 1.5cm x 3m - новогодишна елка

декоративни ленти

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCPMA-367965
Производител: DP Craft
EAN code: 5055170189517
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд
MTRlO