Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Сликарски платна » Овално грундирано платно на картон 3mm


        

Овално грундирано платно на картон 3mm

сликарско платно Leniar

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: VLPSo911
Производител: Artmie
Изберете димензија на овално платно 3mm
Цена without Tax : 75 мкд
Цена including Tax (18 %):
89 мкд
MGQ5ZjYyNW