Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Изработка на накит » Основа за брош 35 mm


        

Основа за брош 35 mm

делови за брош

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: MXHBAM33
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 0
Цена without Tax : 20 мкд
Цена including Tax (18 %):
24 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

MTA3Z