Оризова хартија A4 ITD - Nezaboravak

Оризова хартија за декупаж

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH3313
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5901779100456
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  
NDU4Nz