Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Оризова хартија A4 ITD - Фолклор - R853


        

Оризова хартија A4 ITD - Фолклор - R853

Оризова хартија за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH6888
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5901779125459
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  
Y2E3Z