Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери » Огледало во спреј за пластика Mirror Mist Pentart


        

Огледало во спреј за пластика Mirror Mist Pentart

боја во спреј

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT29411
Производител: PENTART
EAN code: 5997412792867
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MGYxOT