Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Разно » Ножици S858 - 13.5cm


        

Ножици S858 - 13.5cm

канцелариски прибор KOH-I-NOOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN9978001008BL
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539133674
Вообичаена цена 139 мкд
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  
YmMyNmI0Nm