Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби прибор » Разно » Ножици S-8 - 20.5cm


        

Ножици S-8 - 20.5cm

канцелариски прибор KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN9978001002BL
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539131373
Вообичаена цена 295 мкд
Цена without Tax : 245 мкд
Цена including Tax (18 %):
289 мкд

into the basket:
  парче  
YjJjMWRiYT