Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Разно » Ножици DN8 20.5cm


        

Ножици DN8 20.5cm

прибор за техничко цртање KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN9978001006BL
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539131410
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд

into the basket:
  парче  
YWRhNz