Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Ножици CP 22

ножици KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN9978001010BL
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539133698
Цена without Tax : 92 мкд
Цена including Tax (18 %):
109 мкд

into the basket:
  парче  
YzBmMjBjZ