Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Креативен прибор за деца » Ножици CP 21 - детски цик-цак


        

Ножици CP 21 - детски цик-цак

ножици KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: KHN9978001007BL
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539131427
Цена without Tax : 92 мкд
Цена including Tax (18 %):
109 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

Zjc0MmE3M