Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Нашите брендови » PENTART » Нежна декоративна боја 230 ml - изберете нијанса


        

Нежна декоративна боја 230 ml - изберете нијанса

декоративна боја PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTDEK230
Производител: PENTART
Изберете нијанса на нежна декоративна боја PENTART 230 ml
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

NmRjMzE