Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Алати и инструменти » Направи за виткање и вдлабнување на хартија / 2 производи


        

Направи за виткање и вдлабнување на хартија / 2 производи

креативни направи за scrapbooking

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCJCZP-001
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589916720
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

into the basket:
  парче  
ODM2N2