Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за стакло » MUCKI боја за стакло 29 ml - изберете нијанса


        

MUCKI боја за стакло 29 ml - изберете нијанса

бои за стакло KREUL

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL244
Производител: Kreul Germany
Изберете MUCKI боја за стакло 29 ml
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Y2QyMD