Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Мониста Lakeshore - 57 пар.


        

Мониста Lakeshore - 57 пар.

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCGRKO-006
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589917642
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZDAyMTY1N