Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Цртање » Молив 1396 графитен со гума BUPEN 21708


        

Молив 1396 графитен со гума BUPEN 21708

графитен молив KOH-I-NOOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN1396
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539119708
Вообичаена цена 48 мкд
Цена without Tax : 15 мкд
Цена including Tax (18 %):
18 мкд

into the basket:
  парче  
MDEzMGVjZ