Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за стакло » Млечни бои за стакло PENTART 20 ml - изберете нијанса


        

Млечни бои за стакло PENTART 20 ml - изберете нијанса

Боја на стакло PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTFROST20
Производител: PENTART
Изберете млечна боја за стакло Pentart
Цена without Tax : 58 мкд
Цена including Tax (18 %):
69 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZjEwZTIzND