Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Мини 4152 0.5 mm - изберете дебелина на мините


        

Мини 4152 0.5 mm - изберете дебелина на мините

мина за микро молив KOH-I-NOOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN4152
Производител: KOH-I-NOOR
Изберете мина 4152 0,5mm
Вообичаена цена 35 мкд
Цена without Tax : 20 мкд
Цена including Tax (18 %):
24 мкд

into the basket:
  парче  
NjdmY