Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Минерален прашок 130 g- изберете боја и чистота


        

Минерален прашок 130 g- изберете боја и чистота

минерален прашок PENTART

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTMINP
Производител: PENTART
Изберете минерален прашок PENTART 130g
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NjVkOWV