Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Микс шарени помпони 7 mm - 380 бр.


        

Микс шарени помпони 7 mm - 380 бр.

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCKSPO-019
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589919493
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

into the basket:
  парче  
MTRlNG